top of page
 • Aldığım ürün hediye olarak gönderilecek, kırılır mı?"
  Gönderdiğimiz ürünlerin çoğu hassas ve kırılabilir ürünler. Kargoda zarar görmemesi için paketleri hazırlarken çok özen gösteriyoruz. Ürünlerin büyük kısmının kendi özel straforlu kutuları var. Bu kutuları kullanıyor, gerekiyorsa daha da kuvvetlendiriyoruz. Eğer tüm önlemlerimize rağmen satın aldığınız ürün hasarlı gelirse yenisi ile değiştiriyoruz.
 • Yapacağım online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?
  Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte ve tarafımızdan kayıt edilmemektedir.
 • Kampanyalarınızdan nasıl haberdar olabilirim?
  Kampanyalarımızdan ve yeniliklerimizden e-mail yoluyla haberdar olabilirsiniz. Üye değilseniz hemen üyeliğinizi oluşturabilir; üyeyseniz ''hesabım'' sayfasında yer alan iletişim izinleri bölümünden kampanya izinlerini güncelleyebilirsiniz.
 • Taksitli alışveriş yapabilir miyim?
  Tüm ürün gruplarında geçerli olmak üzere; Axess, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf ve World kart sahiplerine 2 - 9 Taksit yapabiliyoruz.
 • Kargo ve servis ücretleri nasıl belirleniyor?
  150 TL altındaki siparişlerde Türkiye'nin her yerine 6.90 TL sabit kargo ücreti alınmaktadır. 150 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

bottom of page